Radās jautājumi?+37163898865

Kā kopt savus TOMS tekstila apavus?

2017-03-29

TOMS - apavi, kas smaržo pēc pavasara. Mēs esam ievērojuši, ka cilvēkiem ļoti patīk TOMS tekstila apavi, taču mēs bieži saņemam jautājumus par to, kā tos kopt. Tātad, ko darīt, ja Jūsu iemīļotie apavi ir kļuvuši netīri?

Mēs iesakām mazgāt tos ar rokām aukstā ūdenī ar maigu mazgāšanas līdzekli un ļaut tiem izžūt. Lūdzu, ņemiet vērā, ka laika gaitā apavi var nedaudz izbalēt (it īpaši no saules iedarbība), taču tas nemaina to izturību. Pārlieku augsta temperatūra var radīt negatīvu ietekmi uz apavu izturību.

TOMS apavus iespējams  žāvēt dažādots veidos, taču mēs iesakām to darīt vienkārši, izkarot tos gaisā. Mēs nekādā gadījumā NEREKOMENDĒJAM TOMS® apavu žāvēšanu veļas žāvētājā. Pakļaujot tos pārlieku lielam karstumam, izbalēs apavu krāsa. Lai paātrinātu žāvēšanas procesu, Jūs apavos variet ievietot plānu, saburzītu papīru, piemēram, no papīra maisiņiem. Neizmantojiet apdrukātu papīru, jo šādi tinte var nonākt uz auduma. Ievietojot papīru apavos žāvēšanas laikā, tas arī palīdz atbrīvoties no nepatīkamiem aromātiem.

Taču, ja Jums tomēr ir nepieciešams žāvēt apavus veļas žāvētājā, lūdzu, izmantojiet zema siltuma vai auksto režīmu.

 

 

womens

Populāri apavi sievietēm

 

 

 

 

 

men

 

Populāri apavi vīriešiem

 

 

 

kids

 

Populāri apavi bērniem