Spring sale! Lepērcies bez sastrēgumiem! 
Atlaides līdz -50% + papildu -20% atlaide ar kodu: D20SS22. Akcija ir spēkā līdz 2022-05-22 (ieskaitot)*
Pērc tagad
Radās jautājumi?+37163898865

Joprojām modē

2016-10-12

Līdz šim smalkajiem modes entuziastiem vārdi „kurpes” un „krokodils” asociējās vienīgi ar vienu lietu – dārgām un stilīgām krokodilādas kurpēm. Un tas patiesi nav nekāds pārsteigums, jo apkārtējās vides un dzīvnieku aktīvistu kustība kļuva populāra pavisam nesen. Tajā pašā laikā modes eksperti, kas vienlaikus ir arī dedzīgi apkārtējās vides aktīvisti, ar šiem vārdiem saprot pavisam ko citu. Jūs jautāsiet, ko tieši? Pirmais, kas tiem iešaujas prātā, ir ērtie Crocs apavi.

Joprojām modē

„Pašlaik šie apavi vairs nav nekāds tabu - ne tikai vienkāršiem ļaudīm, bet arī pasaulē slavenām personām, piemēram, Mario Batali (slavenajam amerikāņu šefpavāram, kurš pat radīja savu oranžo Crocs apavu līniju) vai iepriekšējam ASV prezidentam Džordžam Bušam (viņa klasiskās garās melnās zeķes un šorti apvienojumā ar Crocs apaviem ir vienkārši neaizmirstama kombinācija jau gandrīz desmit gadu garumā)”, norāda Pigu.lt modes un stila eksperti. Īsteni Crocs cienītāji norādītu, ka tās nav tikai „parastas kurpes”.

 

Kā tas viss aizsākās?

Uzņēmumu izveidoja trīs labi draugi. Dodoties ceļojumā ar kuģi, viens no draugiem, proti, Skots Sīmans saviem draugiem izrādīja savu visjaunāko pirkumu – sandales, kas bija izgatavotas no neslīdoša materiāla, un tās tajā laikā ražoja Kanādas uzņēmums „Foam Creations”. Šie draugi šajos apavos uzreiz saskatīja milzīgu potenciālu un izveidoja paši savu uzņēmumu. Šiem apaviem bija siksniņa, un to forma tika uzlabota. Vēlāk kāds no draugiem norādīja, ka šie apavi viņam atgādina krokodilu, un tieši tā arī aizsākās viena no pasaulē visplašāk zināmākā zīmola, proti, Crocs apavu vēsture.

 

Crocs priekšplānā vienmēr ir izvirzījis divas vissvarīgākās apavu īpašības – komfortu un funkcionalitāti. Pirmkārt, apavi ir ideāli piemēroti bērniem, kuriem pievilcīgas šķiet košās krāsas un detaļas. Otrkārt, apavi ir izturīgi pret mitrumu (šo kritēriju novērtē galvenokārt vecāki). Gadījumā, ja Jums nākas dzīties pakaļ saviem bērniem pa izteikti mitrām vietām, Crocs ir ideālais risinājums – Jūs jutīsieties drošāk un izvairīsieties no garajām un garlaicīgajām stundām, kas tiek pavadītas, žāvējot apavus. Un visbeidzot, Crocs apavi var tikt pielīdzināti pretošanās kustībai valdošajiem modes noteicējiem. Ir ticis norādīts, ka Crocs popularitāti sekmē vienkārši ļaudis, kas novērtē komfortu un labsajūtu. Paraugieties uz to no cita aspekta – apavi tiek valkāti biežāk nekā apģērbs, un tieši tādēļ komforts ir svarīgāks par izskatu! Crocs apavi – jauna zvaigzne modes pasaulē, kas izceļas ne tikai no estētiskā viedokļa, bet arī, pateicoties to ērtumam.

 

http://www.15min.lt/naujiena/laisvalaikis/ivairenybes/mitais-apipinti-crocs-batai-vis-dar-populiarumo-virsunese-941-688999