Radās jautājumi?+37163898865

Jaunums – bērnu mugursomas “LittleLife”

2017-12-14

	 Naujiena – vaikiškos kuprinės – „LittleLife“

 

Mūsu preču klāstā atrodama, iespējams, labākā dāvana mazajiem piedzīvojumu meklētājiem! Iepazīstinām ar apburošo “LittleLife” kolekciju! Tajā atradīsiet dažādu tēlu iedvesmotas mugursomas, ūdens pudelesceļojumu spilvenus un pat pusdienu somas dažādu varoņu faniem. Tavs mazais ceļotājs pats varēs izvēlēties savus ceļojuma piederumus. Un nav svarīgi, vai bērns dodas ceļā uz bērnudārzu vai pastaigājas parkā. Mazajā somā var ielikt nepieciešamās rotaļlietas, dzērienu un citas lietas, kuras bērns vēlas paņemt līdzi. Galu gala šī nav parasta soma – izvēlētais tēls pievienosies bērnam jebkurā piedzīvojumā!

 

   BĒRNIEM VECUMĀ NO 1 LĪDZ 3 GADIEM

LittleLife1small

Mazas un vieglas mugursomas dāvās prieku katrā ceļojumā! Vari piestiprināt noņemamu “pavadu”, lai būtu vieglāk uzraudzīt bērnu un pieturēties, lai nenokristu un palīdzētu saglabāt līdzsvaru bērnam, kurš tikai nupat var būt sācis staigāt.

 

BĒRNIEM VECUMĀ NO 3 GADIEM UN VAIRĀK

LittleLife2kids

Apgūsim, kā parūpēties pašiem par sevi! Bērni šajās mugursomās varēs ievietot itin visu, ko vēlas ņemt līdzi ceļojumā. Vēl somas aprīkotas ar polsterētiem rokturiem un vidukļa stiprinājumiem, kas īpaši piemēroti brīžiem, kad mācāt bērniem braukt ar divriteni vai skrejriteni, vai vienkārši vecākiem, kuriem jāpieskata enerģiski bērni.

 

Visa LittleLife kolekcija - www.open24.lv/lv/littlelife/