Radās jautājumi?+37163898865

JAUNS ZĪMOLS – Butterfly Twists!

2017-05-22

Tas notika 2007. gadā. Divi brāļi un divi vecāki viņu draugi saderēja. Zaudētājam (kura vārds netiks minēts) bija jāierodas ballītē, nēsājot augstpapēžu kurpes, precīzāk sakot, 6 collu augstpapēžu kurpes.

Tas, kas sākās kā zaudētājam noteiktais sods, pārauga jaunatklātā solidaritātē ar sievietēm... un idejā, proti, izgatavot apavus, kuri ir eleganti, taču vienlaikus pietiekami ērti, lai nesabojātu lieliskas nakts izklaides. Noguruši no ierastā un alkstoši pēc kaut kā vairāk nekā tikai to ikdienas, šis atklāsmes moments bija tieši tas pamudinājums, kas tiem bija nepieciešams. Ir taču teiciens, ka nepieciešams iejusties otra ādā, lai ko aptvertu!

Ikvienam kaut kur jāsāk. Ja Jūs nezināt noteikumus, Jums tie nav jāievēro. Mode atbilst funkcijai. Tiek ņemts vērā komforts. Kustības brīvība. Kurpes enerģiskiem cilvēkiem. Mācoties tik ātri, cik vien iespējams, drīz mums bija sava pirmā kolekcija - un kopš tā laika mēs neesam lūkojušies atpakaļ. Lūk, par ko mēs runājam. Tātad - pamēģiniet kaut ko jaunu! Mainiet savu rutīnu. Sāciet ar mazām lietām un veidojiet lielu starpību. Pārsteidz sevi. Iedvesmo sevi. Dari to savā labā.

Šī kolekcija pirmo reizi tirgū laista 2009. gadā Londonā. Tā īpaši gādāja, lai pilsētas stilīgajām iemītniecēm nevajadzētu raizēties par sāpošām pēdām un būtu pieejami modīgi apavi. Tagad pieejami mūsu e-veikalā – https://www.open24.lv/lv/butterfly-twists/

 

BT