Spring sale! Lepērcies bez sastrēgumiem! 
Atlaides līdz -50% + papildu -20% atlaide ar kodu: D20SS22. Akcija ir spēkā līdz 2022-05-22 (ieskaitot)*
Pērc tagad
Radās jautājumi?+37163898865

Jauni piedāvājumi ziemas sezonai!

2015-09-23

Sagatavojieties - ziema tuvojas! Ja vēl nejūtaties gatavi, iepazīstieties ar šīm jaunajām kolekcijām:

1. UGG

UGG Australia ir zīmols, kam raksturīgs greznums un komforts ikdienā. UGG zābaku (bieži vien dēvēti par aitādas zābakiem) un UGG kurpju izgatavošanai tiek izmantoti vienīgi visaugstākās kvalitātes materiāli.  UGG Australia ir lielākais šo populāro stilu izplatītājs: UGG Classic Short, UGG Classic Tall, kā arī UGG Bailey Bow. Jebkuri apavi Jums sniegs labsajūtu jau no to uzvilkšanas brīža – un tā gadu pēc gada.

Iepērcieties šeit...

2. CATERPILLAR

CAT Footwear apavi apvieno sevī iespaidīgu darba apavu izturību un ikdienas stila apavu vieglo komfortu. Iespējams izvēlēties, sākot no profesionāliem tērauda purngala darba zābakiem, līdz pat stilīgām un ērtām ievelkamām kurpēm un visu pārējo.  Tā kā apavi izceļas ar to kvalitāti un izturību, CAT Footwear piedāvā apavus strādniekiem, kas vienlaikus vēlas arī ērtus apavus.

Caterpillar apavi ir ideāli darba apavi jebkuram darbam. Šie zābaki ir piemēroti tieši darbam, jo tiem ir tērauda purngals, turklāt tie atbilst ASTM, ANSI un nevada elektrību. Neatkarīgi no tā, vai Jums nepieciešami apavi darbam ražotnē, piestātnē vai būvlaukumā – CAT Jums nodrošina risinājumus ikvienai situācijai!

Iepērcieties šeit...

3. EMU

EMU - tā ir lieliska vēstrure.Šis zīmols - ta ir kvalitātes un stila garantija,kas iekaroja visus pasaules modes pasākumus,piemērām,New York modes nedēļu. EMU apavi ir neatņēmams aksesuārs slavenību ikdienas dzīvē. EMU ražotāji izstrādā unikālus,augstas kvalitātes apavus,kuru cena ir pieejama plašākam cilvēku lokam,tas arī ir iemesls,kāpēc EMU. 

Iepērcieties šeit...