Spring sale! Lepērcies bez sastrēgumiem! 
Atlaides līdz -50% + papildu -20% atlaide ar kodu: D20SS22. Akcija ir spēkā līdz 2022-05-22 (ieskaitot)*
Pērc tagad
Radās jautājumi?+37163898865

INTERNETA VEIKALU PRIEKŠROCĪBAS

2017-11-23

Mēs no tiesas varam droši teikt, ka internets mūsdienās atvieglo dzīvi visos iespējamos veidos. Vien dažās minūtēs mēs varam samaksāt dažādus rēķinus, pasūtīt ēdienu un iegādāties apavus ballītei. Tādēļ ir tikai pašsaprotami, ka lielākā daļa cilvēku mūsdienās izvēlas iepirkties tiešsaistē, nevis parastajos veikalos. Lūk, daži iemesli, kādēļ tā: 

  1.        Dažādība.

Tiešsaistes iepirkšanās piedāvā Jums iespēju visu aplūkot vienā vietā.  Tiešsaistē Jums ir iespējams iegūt, ko vien vēlaties. Veikalā Open24 mēs piedāvājam daudz dažādu zīmolu un produktu vienā vietā.

  1.        Naudas atmaksas garantija.

Ikvienam tiešsaistes iepirkšanās cienītājam ir tikai vienas bailes - ka kurpes varētu nederēt. Tāpēc mums ir godīga apmaiņas politika, pieņemams 365 dienu garantijas periods un pat naudas atdošanas garantija.  Mēs sniedzam klientam garantijas, lai palīdzētu veidot mūsu uzticamību, iegūtu prestižu, kā arī veicinātu labu atsauksmju saņemšanu no klientiem.

  1.        Elastīgas maksāšanas iespējas.

Nav svarīgi, vai Jūs dodat priekšroku maksāšanai skaidrā naudā vai ar kredītkarti - ikvienam ir tiesības izvēlēties.

  1.        Ātra piegāde.

Ja Jūs veiksiet pasūtījumu līdz plkst. 12:00, saņemsiet to jau nākamajā darba dienā, ja Jūs veiksiet pasūtījumu pēc plkst. 12:00, preces Jums tiks piegādātas aiznākamajā dienā.

Tagad Jūs varat izvēlēties ne tikai ātru, bet arī ērtu piegādes veidu:

  • PIEGĀDE UZ DPD PICKUP PAKU BODĒM
  • OMNIVA - KAD JŪS SAŅEMSIET SAVU SŪTĪJUMU
  • PIEGĀDE VISĀ LATVIJAS TERITORIJĀ AR DPD KURJERA
  1.        Pieejami tiešsaistes apskati un atsauksmes.

Iepirkšanās veikalos ir lieliska pieredze, bet dažkārt tā sagādā vilšanos. Open24 piedāvā Jums aplūkot pircēju sniegto informāciju un atsauksmes, kas Jums palīdzēs pieņemt daudz gudrākus lēmumus.

  1.        Ērtības.

Kur vēl Jūs varat iepirkties pat pusnaktī, valkājot pidžamu? Jums nav jāgaida rindā vai arī jāgaida, kamēr pārdevējs palīdzēs Jums iepirkties. Tiešsaistes veikali piedāvā Jums iespēju iepirkties 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā, kā arī nodrošina Jums iepirkšanos "bez piesārņojuma".

  1.        Jums nebūs jāmaksā par degvielu, kā arī neradīsies citi izdevumi.

Tiešsaistes iepirkšanās ir lielisks veids, kā ietaupīt naudu par degvielu, kā arī palīdz saglabāt mūsu vidi. Pateicoties tiešsaistes iepirkšanās iespējai, Jums nav nepieciešams savā mašīnā iepildīt degvielu, braukt uz tirdzniecības centru, kā arī maksāt par stāvvietu. Ietaupot naudu par šīm lietām, Jūs varat pavadīt mazliet vairāk laika interneta veikalos, kā arī parūpēties par sevi!

 

Vairāk1854 interneta veikalu priekšrocības >>