Spring sale! Lepērcies bez sastrēgumiem! 
Atlaides līdz -50% + papildu -20% atlaide ar kodu: D20SS22. Akcija ir spēkā līdz 2022-05-22 (ieskaitot)*
Pērc tagad
Radās jautājumi?+37163898865

Crocs Tone ™ kolekcija.

2011-06-01

Crocs Tone

Ieviešot inovatīvo Crocs Tone ™ kolekciju , tā pilnība pārveido tonizējošo apavu kategoriju


Crocs ir pasaules līderis novatorisku ikdienas apavu un jaunā stila tonizējošo apavu tehnoloģijas segmentā

 

 
ASV ķirurgi iesaka katram cilvēkam dienā nostaigāt vismaz 10 000 soļus labākai labsajūtai. Tagad cilvēki ar katru soli, ko tie veic var iegūt sev lielāku labumu  ar jauno Crocs Tone ™ kolekciju. Atšķirībā no pašreizējā sporta vai flip flop’u piedāvājuma, kur tonizējošās apavu iezīmes ir ļoti redzams, Crocs Tone ™ darbojas ar patentētu un mērķtiecīgi slēptu trīs slāņu dizianu, lai veicinātu kāju muskuļu aktivitāti staigājot ar lieliska izskata apaviem par pieejamu cenu, ko var valkāt dažādās dzīves situācijās.


Neskatoties uz tonizējošu apavu kategorijas straujo pieaugumu,  tirgū trūkst šāda tipa ikdienas apavu. Crocs Tone ™ kolekcija aizpilda šo neaizņemto segmentu. Ar daudzpusību un kāju veselību stimulējošu Croslite ™ tehnoloģiju, mums ir iespēja veidot elegantāku, stilīgāku siluetu, kas stimulē muskuļu darbību augšējos un apakšējos kāju muskuļos, lai sievietēm būtu iespēja realizēt kāju tonizēšanas priekšrocības nezaudējot ērtumu un stilu.


Crocs Tone ™ kolekcija balstīta uz kāju formēšanas tehnoloģijas patentu.


Sievietes vēlas izskatīties un justies lieliski savos apavos, bet vairāk par visu justies ērti. Šis jaunais stils ir labākais no abām pasaulēm, vienlaikus nodrošinot papildu labums ar kāju tonizēšanas tehnoloģiju. Velciet Crocs Tone ™ apavus jebkurai dzīves situācijā -pastaigā ar suni, sestdienas iepirkšanās ar draudzenēm vai pat ejot no automašīnas līdz sporta zālei.


Kā Crocs Tone ™ tehnoloģija darbojas


Izstrādāts ar Crocs vadošo biomehānikas tehnoloģiju un produktu dizaina komandu, Crocs Tone ™ tehnoloģija izmanto Crocs patentētu Croslite ™ materiālu, kā arī mērķtiecīgi slēptu trīs slāņu dizainu:


1. Rūpīgi izstrādāta sfēriskās zole rada dažādus pastaigas ritmus, lai darbotos dažāda spektra muskuļi, palielinot veselības ieguvumu no Crocs Tone ™ apaviem.
2. Croslite ™ materiālu pēdiņa atbalsta kāju, atvieglotjot muskuļu nogurumu kājām un palīdzētu balsta un kustību sistēmai.
3. Tonizējošie gredzeni nodrošina stabilitāti tā, lai ir maigas pārmaiņas pēdas kustībā ejot, un tas veicinātu augšējo un apakšējo kāju muskuļu noslogotību.

 

Apskatīt mūsu Crocs ToneTM piedāvājumu varat šeit.