Spring sale! Lepērcies bez sastrēgumiem! 
Atlaides līdz -50% + papildu -20% atlaide ar kodu: D20SS22. Akcija ir spēkā līdz 2022-05-22 (ieskaitot)*
Pērc tagad
Radās jautājumi?+37163898865

Crocs – Prinča Džordža apavi

2015-06-20

Ir labi zināms, ka ikonas diktē modi. Un zelta likums vēlreiz ir apstiprinājies – Princis Džordžs ir padarījis Crocs par vasaras vispieprasītākajām kurpēm! Crocs apavi tika izpārdoti pēc tam, kad stilīgais mazulis tika redzēts polo klubā, valkājam šos apavus.

Šajā nedēļas nogalē Ketrīna bija aizvedusi Princi Džordžu uz viņa tēva Prinča Viljama polo spēli polo klubā „Beaufort Polo Club” Glosteršīrā. Visu skatieni bija pievērsti mazā Prinča kājiņām – viņam kājās bija uzvilktas Crocs ievelkamās kurpītes. Lai arī Kembridžas hercogienei izdodas panākt to, ka dizaini tiek izpārdoti milzīgos apjomos, tieši viņas atvasīte nosaka ielas modi šovasar. Viss, ko viņš valkāja šajā svētdienā, kā arī līdzīgi dizaini, tiek izpārdoti nekavējoties.

„Kopš Viņa Karaliskā Augstība tika redzēta valkājam šīs kurpes, tās ir kļuvušas par vispārdotāko preci, daļēji pateicoties „Prinča Džordža efektam”, Endrjū Rīss [Andrew Rees], Crocs, Inc. prezidents norādīja žurnālam Glamour. „Būt par karalisko mazuli ir grūts uzdevums. Nākas piedzīvot lielu spriedzi, un, tā kā Crocs galvenā ideja ir prieks, mēs esam neizsakāmi laimīgi redzēt, ka Princis Džordžs to ir atradis.” Tā kā viņa māte ir slavena ar savu ģērbšanās gaumi, Princim Džordžam vienmēr ir stilīga garderobe. Taču tas, ko tikai nedaudzi varēja iedomāties, ir tas, cik ātri iedarbojās „Džordža efekts”. Princis Džordžs ir radījis tādu pašu ietekmi uz mazuļu modi un apģērbu tirdzniecību, kā viņa māte, jo viss, ko viņš valkā, tiek izpārdots nekavējoties. Viņa pirmajā dzīves gadā pārdošanas apjomi pieauga par £247m, un šī nav pirmā reize, kad viņš ir radījis bērnu apģērbu tirdzniecības neprātu.

Stila un zīmolu eksperts Niks Īds [Nick Ede] norāda, ka Princis nav pārāk moderns, bet gan vienkārši ideāls angļu džentlmenis. „Džordža efekts” rodoties tādēļ, ka viņš valkā apģērbu, kas nav dizaineru zīmola apģērbs, bet gan ir vienkārši valkājams, par pieņemamām cenām, modernās krāsās un ideāli piemērots, lai atrastos karaliskajā uzmanības centrā.

Kurš gan varētu apstrīdēt to, ka Crocs Kids’ Crocband ievelkamās kurpes iespējams iegādāties par pieņemamām cenām? Savus apavus meklējiet Open24!