Radās jautājumi?+37163898865

Crocs atgriešanās ir saviļņojusi pat Holivudu!

2017-06-09

Kad vien dažas dienas pirms 2017. gada visu laiku slavenākais un ietekmīgākais izdevums Vogue publicēja savu 2017. gada modes tendenču sarakstu, neviens nespēja noticēt, ka Crocs apavi ir atgriezušies modē! Līdz ar šiem jaunumiem preču zīme, kura veiksmes zenītu sasniedza pirms nedaudz mazāk kā desmitgades, atgriezās ar jaunu sparu. Apavi, kuri ietverti modes dizainera Kristofera Keina pēdējās divās kolekcijās, vēlreiz pierāda, ka komforts lieliski sader ar modi un jaunākajām tendencēm.

 

Crocs apavi – gluži kā no modes skatēm

Crocs atdzimšana sākās jau 2016. gada rudenī, kad pirmoreiz tika demonstrēta Kristofera Keina 2017. gada pavasara/vasaras kolekcija, kurā Crocs apavi gozējās slavas saulītē šī vārda tiešajā nozīmē! Dizainers demonstrēja Crocs klikatas ar marmora imitācijas virsmu un spožiem minerālu akcentiem. Lai gan izsmalcinātāku Crocs Classic klikatu cena sasniedz pat 325 eiro, modē joprojām ir arī klasiskās Crocs klikatas, kuras ir vairāk nekā desmit reizes lētākas.

Pēc pusgada tika demonstrēta tā paša dizainera 2017. gada rudens/ziemas kolekcija, kura bija tikpat ietekmīga. Šoreiz tika prezentētas Crocs klikatas, kas rotājās ar kažokādu un atgādināja populāros Crocs Blitzen Clog II modeļus. Atkal jāsecina, ka nav nepieciešams tērēt simtiem eiro, lai izskatītos tā, it kā tu tikko būtu nokāpis no goda pjedestāla.

 Crocs fashion podium

Slavenību ietekme

Crocs atgriešanās ir saviļņojusi pat Holivudu! Aktrises Leitona Mīstere, Ketija Kesidija, Vūpija Goldberga un Dženifera Gārnere savā ikdienas stilā kombinē dažādu krāsu klasiskās klikatas. Šajā sezonā par Crocs vēstnesi kļuvusi aktrise Drū Berimūra, kura slavu guvusi ar filmām “Skolotājā iemīlēties nedrīkst” un “Čārlija enģeļi”. Džons Sina, viens no labākajiem amerikāņu profesionālajiem cīkstoņiem, ir ne vien Crocs vēstnesis, bet arī valkā klikatas brīvajā laikā

Turklāt britu karalisko ģimeni arī var uzskatīt par Crocs piekritējiem. Mazais princis Džordžs un Keita Midltone vairākkārt iemūžināti, valkājot Crocs

Crocsfashion 3_1

 

Crocsfashion 4