Radās jautājumi?+37163898865

Birkenstock sandales atkal ir modē!

2017-07-13

Šovasar popularitāti saglabājušas sandales, kuras iecienījušas slavenības visā pasaulē. Vien pirms dažiem gadiem sievietes apāva šādas sandales tikai īsām pastaigām ar suni vai iznesot laukā miskasti. Situācija mainījās, kad itāļu dizainers Džijambatista Valī iekļāva Birkenstock sandales savā modes skatē. Pēc šī pasākuma ortopēdiskās sandales ātri kļuva populāras. Birkenstock sandales tiek izstrādātas saskaņā ar augstākajiem kvalitātes standartiem, turklāt tajās izmantota anatomiski pareiza korķa/lateksa pēdas pamatne, kas izgatavota no 100% atjaunojama un ilgtspējīga korķa materiāla, šādi veicinot pēdu veselību. Tik daudziem cilvēkiem šie apavi ir nevainojami piemēroti gan stāvēšanai, gan staigāšanai.

 Mode, kas neprasa upurus

 Šogad izplatījusies jauna modes tendence – sandales, kuras dēvē par “neglītajām laiviņām”, jo tās neizceļas ar īpaši pievilcīgu dizainu un nedaudz atgādina apavus, kurus ārsti un medmāsas valkā slimnīcā. Taču daudzi mūsdienu modes dizaineri, piemēram, Givenečī, Marinī, Izabella Maranca, Prada un citi, joprojām kombinē Birkenstock sandales ar stilīgiem tērpiem. Lai ko arī mēs teiktu par “neglītajām laiviņām”, tās ir neticami ērtas ikdienas valkāšanai.

 Birkenstock fashion podium

 

Slavenību ietekme

Sandales iecienījušas arī Holivudas spožākās zvaigznes. Šīs īpaši ērtās sandales ikdienā iemīļojusi Džesika Alba, Kara Delavinja, Leonardo Di Kaprio un Leitona Mīstere, kā arī seriālā “Intrigane”, Anna Hateveja filmā “Princese pret pašas gribu”, Heidija Kluma un daudzas citas zvaigznes. Slavenības kombinē šīs sandales ar džinsa biksēm, šortiem, krekliem un pat kleitām! Šīs ir mūsdienīgas, stilīgas un visām situācijām piemērotas sandales, kuras vēlēsieties vilkt atkal un atkal! www.open24.lv/lv/birkenstock

 

Birkenstock 3_1

Birkenstock 3_2