Radās jautājumi?+37163898865

Bērnu kombinezoni “Reima” jau pieejami pie mums!

2017-11-07

 

 

Universāli ietērpi, kas būs piemēroti jebkuriem laikapstākļiem neatkarīgi no tā, vai snieg vai līst. Ūdensdroši, silti un mīksti kombinezoni ļaus bērniem izbaudīt rotaļas ārā pat gada aukstākajā laikā. Piedāvājam tavām mazajām atvasēm viendaļīgus kombinezonus, kurus iespējams pielāgot vidukļa daļā, lai tie labāk derētu, turklāt tiem ir arī gaismas atstarotāji. 

Visas šuves ir ūdensdrošas. Kombinezoni aprīkoti arī ar izturīgiem stiprinājumiem sēžamvietā, ceļgalos un kāju apakšdaļā. Noņemamā kapuce ne tikai pasargās bērnu no auksta vēja, bet arī būs droša rotaļām ārā. Tā kā kapuce ir nostiprināta ar spiedpogām, to var viegli noņemt, ja tā kaut kur aizķērusies.

Reima kombinezons www.open24.lv/reima/kombinezons

 

Reima Enstex® materiāls ir īpaši populārs un izturīgs. Šis materiāls ir ūdensdrošs un nelaiž cauri vēju, taču tajā pašā laikā tas ir arī gaisu caurlaidīgs un tā virsma atgrūž netīrumus un ūdeni. Labākais apģērbs rudenim un ziemai! Tajā iestrādātas arī mīkstas kapuces malas un piedurknes, divas kabatas ar rāvējslēdzēju un atstarotāji. Silikona kāju cilpas notur pēdas savā vietā un neļauj kombinezonā iekļūt sniegam. Šajā kombinezonā varēsiet ļaut bērniem spēlēties ārā jebkuros laikapstākļos!