Radās jautājumi?+37163898865

Atjaunotie UGG modeļi – jaunas priekšrocības

2017-10-31

 

Visu iemīļotie un īpaši siltie zābaki un puszābaki šogad ir atjaunoti un sniedz vēl vairāk priekšrocību. Aitādas zābakos tavas pēdas atradīsies mīkstākajā un siltākajā vietā pasaulē. Ērta augstākā labuma aitāda, patīkama vilnas iekšējā zole un īpaši viegla un elastīga ārējā zole ļaus tev izbaudīt omulīgus ziemas brīžus. Aitāda nodrošina īpašu siltumu, dabiski uzsūc mitrumu un regulē pēdu temperatūru. EVA materiāls, kas īpaši izgatavots ziemas apstākļiem, ir izturīgs, viegls un ērts, lai būtu piemērots visiem ziemas piedzīvojumiem.

UGG Classic II ir pārstrādāta klasiskā modeļa versija, kas tev vēl vairāk ļaus izbaudīt UGG iemīļotās priekšrocības. Joprojām eleganta un ērta, dubultā aitāda ir īpaši izstrādāta un kļuvusi noturīga pret mitrumu un netīrumiem. Divpusējās un stingrās aitādas (nenoslēgtas) apavos izmantota aitāda no vienas puses un aitas vilna – no otras. Tikai atceries, ka šie nav lietus zābaki – tie nav pilnībā ūdens necaurlaidīgi.

 

Jaunā UGG Treadlite ārējā zole garantē lielāku saķeri, noturību, atbalstu un elastību. EVA ir saīsinājums apzīmējumam “etilēna vinilacetāts” – tas ir polimērs, kurš uzrāda lieliskas noturības un trieciena pretestības īpašības. EVA viduszole parasti tiek izmantota sporta apavos, kuri tiek pakļauti lielai slodzei. Tā ir lieliska izvēle, ja vēlies justies silti kā mājās, pat ja esi devies ārpus telpām.

 

UGG 2

 

Pārstrādāto UGG vari atrast – www.open24.lv/ugg/

Visus aitādas apavus vari atrast – www.open24.lv/katalogs/aitadas