Spring sale! Lepērcies bez sastrēgumiem! 
Atlaides līdz -50% + papildu -20% atlaide ar kodu: D20SS22. Akcija ir spēkā līdz 2022-05-22 (ieskaitot)*
Pērc tagad
Radās jautājumi?+37163898865

Apavus grūtniecības laikā

2017-04-10

Parasti, izvēloties apavus, mēs nedomājam vienīgi par komfortu, bet arī par stilu. Ja Jūs domājat, ka grūtnieces nevar izskatīties moderni un justies komfortabli, turpiniet lasīt un uzziniet, kā izvēlēties apavus, kas padarīs Jūsu ikdienu gaišāku.

Grūtniecību Jūs varat sajust arī savās pēdās. Ar bērniņu iegūtais papildu svars var radīt pietūkumu un reizēm pat palielināt apavu izmēru. Līdz ar to speciālisti rekomendē vienmēr izvēlēties brīvākus un komfortablākus apavus. Par laimi mēs dzīvojam ērā, kurā gan klasiskie, gan jaunie zīmoli ir spējuši apvienot skaistumu, interesantumu un komfortu. Bet kā nepazaudēties lielajā apavu piedāvājumā un izvēlēties pareizos apavus grūtniecības laikā?

Izvēlieties apavus, kuru uzvilkšanai nav nepieciešams pieliekties. Šādās situācijās Jums labi kalpos TOMS slip-on, ikdienas un sporta apavi, kurus ir viegli uzvilkt un, kas turklāt staipās arī uz sāniem. Ikdienas un sporta apavi ar elastīgu lentu. Šādi apavi ir piemēroti ikdienai gan darbā, gan mājās, pastaigām pilsētā, atpūtai dabā un pat jogai.

1. TOMS espadrilės -  https://www.open24.lv/lv/toms/Aalpargata

2. Vagabond sporta apavi ar elastīgu lentu - https://www.open24.lv/lv/vagabond/Cintia

3. Crocs sporta apavi ar elastīgu lentu - https://www.open24.lv/lv/crocs-swiftwater-flat/

Sporta apavi, kas nodrošina gaisa un gaismas caurlaidību, garantē īstu komfortu. Mīkstā un paaugstinātā zole palīdzēs mugurkaulam izturēt papildu svaru.

1. New Balance - https://www.open24.lv/lv/new-balance/sievietem

2. Nike - https://www.open24.lv/lv/nike/sievietem

3. Skechers - https://www.open24.lv/lv/skechers/sievietem


Crocs - komfortabli un viegli valkājami, kā īsts atspirdzinājums Jūsu pēdām. Plašā apavu iekšpuse un CROSLITE ™ materiāla polsterējums liek tos iemīlēt ikvienam. Neskatoties uz to vai tie ir klasiskie Crocs apavi, stilīgas sandales vai laiviņas, jebkura sieviete atradīs tieši to, ko viņa meklē.

1. Crocs klasiskie klikatas - https://www.open24.lv/lv/crocs/klikatas

2. Crocs sandales - https://www.open24.lv/lv/crocs/sandales

3. Crocs laiveliai - https://www.open24.lv/lv/crocs/laiviņas

Ortopēdiskie apavi tiek rekomendēti, lai iegūtu pareizu mugurkaula formu un parūpētos par vienādu slodzes sadalījumu uz pēdu, lai samazinātu sāpes un nogurumu. Birkenstock - apavi, kas ir veidoti no korķa, vadoties pēc augstākajiem standartiem, un kam ir ortopēdiskā zole, kas ļoti precīzi atveido pēdas uzbūvi;

 1. Birkenstock sandales  - https://www.open24.lv/lv/birkenstock/sandales