Spring sale! Lepērcies bez sastrēgumiem! 
Atlaides līdz -50% + papildu -20% atlaide ar kodu: D20SS22. Akcija ir spēkā līdz 2022-05-22 (ieskaitot)*
Pērc tagad
Radās jautājumi?+37163898865

2017. gada mode, ko iesaka modes stilisti

2017-06-28

Tev nekad nevar būt pārāk daudz apavu, jo mums visiem ir nepieciešami dažādi apavu veidi dažādām dzīves situācijām. Augstpapēžu kurpes, teniskurpes, parastas kurpes, sandales, platformas kurpes, un tā ir tikai neliela daļa no apaviem, ko stilisti rekomendē turēt savā apavu skapī. Sākot no sportiskiem apaviem līdz ekskluzīvām atvērtām sandalēm karstām vasaras dienām. Stilisti iesaka un stāsta par 2017. gada stila jaunumiem. Kā kombinēt apģērbu un izskatīties perfekti katru dienu?

Lietus zābaki ir atpakaļ modē

Uzsāksim Sezonas ceļvedi ar apaviem, kas ir ideāli piemēroti rudenī un pavasarī. Dizainers Marks Džeikobss atgādina, ka lietus zābaki ir atgriezušies modē. Viņš piedāvā izvēlēties masīvu, rupja protektora papēdi. Krāsas var būt spilgtas vai pasteļtoņos, izvēlies to, kas tev visvairāk patīk.

www.open24.lv/lv/katalogs/lietus-zabaki

 

Aklā mīlestība pret sportu

Tiek norādīts, ka balti raibi sporta apavi ar biezu gumijas zoli ir veiksmīga izvēle. Tirgū tiek piedāvāti apavi ar spilgtiem akcentiem, košām krāsām vai pat augstāku papēdi. Šī vasara ir paredzēta ērtiem sporta apaviem, kas ir ideāli piemēroti bezrūpīgām vasaras dienām.

www.open24.lv/lv/katalogs/sporta-apavu

Sarkanas kurpes

Sarkanā krāsa vienmēr ir bijusi un vienmēr būs krāsa, kurai obligāti jābūt garderobē, un šajā sezonā ir skaidri noprotams, ka šī krāsa tiecas uz popularitātes virsotni. Apģērbs, apavi vai aksesuāri, tas nav tik svarīgi. Saskaņo savu tēlu un izvēlies apavus, sākot no tradicionālajiem modeļiem līdz pat rotaļīgiem apaviem, dekorētiem ar puķēm un spilgti sarkanā krāsā.

www.open24.lv/lv/katalogs/red

 

Viegli miesas krāsas toņi

Šie ir toņi, ko viegli var pielāgot dažādām apģērba kombinācijām. Krēmkrāsas apavi un aksesuāri ir modē kopš 2010. gada rudens sezonas. Intensīvs smilškrāsas tonis ieņem būtisku lomu modes paletē, tāpēc tam ir jābūt ikvienā garderobē. Šis apavu tonis kalpos kā lieliska alternatīva tiem, kuri ir pret melno krāsu.

www.open24.lv/lv/katalogs/nude

bot   Ked  Krem