Mums jau 14 gadi! Īpaša cena lielākajai preču daļai un 41% atlaide otrajai precei*
*Piedāvājums ir spēkā tikai šajā katalogā esošajām precēm līdz 25.04.2021 (ieskaitot).
Radās jautājumi?+37163898865

filtri

 • Izvēlēties
 • Izmērs
  Apavi
  37
 • Krāsa
 • Materiāli
 • Cena
  No:
  Kam:

HUNTER

filtri Kārtot pēc

Kārtot pēchunter logo-min 

Hunter ir britu mantojuma zīmols, kas atjaunots tā ikonisko Original boot dēļ. Zīmolu 1856. gadā Skotijā amerikāņu uzņēmējs Henry Lee Norris dibinājis kā North British Rubber Company. zīmolam ir inovāciju un dizaina celmlauža vēsture.

Sākotnēji Hunter gumijas zābaki tika izstrādāti Skotijas nelīdzeno teritoriju šķērsošanai, kā arī izmantošanai tās nepastāvīgajos laika apstākļos. Kopš tā laika Hunter vīriešu, sieviešu un bērnu gumijas zābaku reputācija attiecībā uz veiktspēju, izturību un īpašo komfortu kļuvusi leģendāra visā pasaulē.

 

Lai gan no to radīšanas brīža līdz mūsdienām pagājuši jau vairāk nekā 150 gadi, un daudz kas ir pilnveidots, uz Hunter gumijas zābakiem vēl arvien attiecināmi Henry atzītās vērtības: rūpes, meistarība, kā arī kvalitāte bez kompromisiem.

Pirmie slavenie Hunter zaļie Wellingtons tika radīti 1956. gadā. Kopš tā laika viņi veido gumijas zābaku mākslu bērniem un pieaugušajiem, izmantojot labākos jaunos materiālus, ieviešot revolucionāras tehnoloģijas, kā arī no jauna pielietojot senlaicīgos rokdarbus. Iemesls, kāpēc Hunter gumijas zābaki ir ārpus konkurences, ir saistīts ar rūpīgi glabātu slepenu procesu. Tā rezultātā ir radīti daudz izturīgāki un ūdensdrošāki zābaki, kas izmantojami pat visbargākajos apstākļos.

Hunter ir vienādi lepns par mainītajām lietām, gan arī tām kas palikušas nemainītas. Jo laukā slapjāks, jo labāki ir Hunter zābaki! Mūsdienās Hunter gumijas zābaku zīmolu lielākoties izvēlas vīrieši, sievietes un bērni, kuriem patīk smagi strādāt un daudz spēlēties. Neatkarīgi no tā, kur Jūs darbojaties, vai nu attālā mežu zemē, vai pilsētas ielu burzmā, Hunter ir ideāli apavi, kas atbilst Jūsu unikālajam dzīvesstilam.

 Hunter front