Spring sale! Lepērcies bez sastrēgumiem! 
Atlaides līdz -50% + papildu -20% atlaide ar kodu: D20SS22. Akcija ir spēkā līdz 2022-05-22 (ieskaitot)*
Pērc tagad
Radās jautājumi?+37163898865

filtri

 • Izmērs
  Apavi
  22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
 • Savybės
 • Krāsa
 • Cena
  No:
  Kam:

Garvalin

filtri Kārtot pēc

Kārtot pēc


No dibināšanas brīža Garvalín grupai ir noteikta ļoti skaidra misija: izgatavot kvalitatīvus apavus. Acīmredzami vienkāršs mērķis, kas tomēr ietver nodoma nodošanu un noteiktu darba veidu: jaunināt un meklēt izcilību, izmantojot zinātības un jaunrades savienību. Jau kopš dibināšanas brīža 1968. gadā uzņēmums ir apvienojis dižciltīgas tradīcijas apavu ražošanā ar visu reģiona uzņēmējdarbības un radošo enerģiju. Visu šo laiku Garvalín ir radījis savus izstrādājumus, īpašu uzmanību pievēršot klientu prasību analīzei, kas ietver gan pirmos apavus, ko piedāvā jaundzimušam bērnam, gan apavus bērniem, kuri ir sākuši staigāt, apguvuši pirmos soļus un sākuši rāpot un devušies uz skolu un brīvā laika nodarbēm. Šī ilgā pieredze darbā ar izejvielām un ražošanas procesiem, kā arī tiekšanās pie talanta kalpojot radošumam, definē izstrādājumu, kas ideāli balstās uz arvien labāk informētu un prasīgāku klientu bāzes.

Saskaņā ar mūsdienu stiliem Garvalín izstrādā daudzpusīgu un mūsdienīgu dizainu. Kopumā tas tiecas piedāvāt pirmās kurpes, t.i., daudzfunkciju dizainu, ko var valkāt ar jebkuru tērpu un kas apmierina vairākas prasības, kuras piemēro tik prasīgi lietotāji kā bērni.

Mūsu saistības attiecībā uz kvalitāti ir atspoguļotas rūpīgajās iekšējās, noņemamās antibakteriālajās zolēs, dabiskajās ādas uzlikās un mūsu atbilstībā starptautiskajiem noteikumiem par apaviem un vides aizsardzību visos procesos.

2 garvalin