Radās jautājumi?+37163898865

filtri

 • Izmērs
  Apavi
  36 37 38 39 40 41 43 44 46
 • Krāsa
 • Cena
  No:
  Kam:

FILA

Fila_logoUzņēmums Fila parādījās Itālijā sākumā XX gadsimtā, 1911. gadā, nosaukumu sniegto dibinātāji zīmolu nosaukumi - Phil brāļi. Viņa pirmais kļuva pazīstams kā aušanas fabrika, un 60 gadus pēc dibināšanas pārcēlās uz ražošanu sporta (galvenokārt tenisa). Tajā pašā laikā bija zīmola logotips - burts "F» ietvaros kvadrātu.

Fila Apģērbs pircēji ātri ieguva popularitāti, jo tā ražošanā izmanto īpašu tehnoloģiju - nemanāmi. Tolaik tas bija jaunums, no pircējiem netika karājas uz augšu. Kvalitāte, stils un ērtības, kas tiek svinēti zīmola tērps, deva mums lielu priekšrocību.

Zīmols ātri ieguva popularitāti starp sportistiem, kā tas bija firmas seja Björn Borg, slavens tenisa spēlētājs. Par Fila drēbes daudzas reizes viņš uzvarēja Grand Slam turnīru US Open. Tā rezultātā uzņēmums 22 gadu laikā ir bijis sponsors turnīra.

Uzņēmuma iespēja paplašināt, viņa sāka ražot apģērbus ne tikai par tenisu, bet arī golfs, peldēšana, skriešana, alpīnismu, autosacīkstes, slēpošana. Tā sāka ražošanu sporta kurpes.

Uzņēmums ieguva pasaules slavu 90s XX gs. Tagad tas ir labi pazīstami zīmoli ar gadsimtu vēsturi. Uzticieties viņam, ieguldīja, tic to ar viņu. Sākumā XXI gadsimta zīmols ir nopircis grupa Cerberus Capital Management, kura zari tika izkaisīti visā pasaulē. Viņi bija galvenokārt filiāles, bet Dienvidkorejā filiālē ir visas pilnvaras attiecas, un tika uzskatīts par neatkarīga vienība. Tas bija viņš, kurš pēc tam nopirka zīmolu un visu savu uzņēmumu, tādejādi kļūstot, vienīgais ražotājs sporta Dienvidkorejā.

Tātad, sākot ar Eiropā, zīmols ir pārvietoti uz Āziju, un palika tur.

Pašlaik uzņēmums ražo sporta apavus, aksesuārus un apģērbu.

 

Fila_aprasymams