-10 EUR KUPONS grozam no 75 EUR  -15 EUR KUPONS grozam no 100€ -20 € KUPONS grozam no 150€
*Piedāvājums ir spēkā līdz 03.12.2023. AKCIJAS NOTEIKUMI.
Pašlaik sūtījumi var aizkavēties jo ir palielinājies pasūtījumu skaits.
Radās jautājumi?+37163898865
2022-02-09

„Reima“ ieguva ISPO un “Scandinavian Outdoor“ balvu par inovatīviem bērnu apaviem

„Reimatec Megapito“ apavi ieguva ISPO balvas uzvarētāja 2022. gada sertifikātu un „Scandinavian Outdoor“ balvu bērnu kategorijā.

Martina Vengenmeira, 2022. gadā ISPO apbalvošanas žūrijas locekle un ISPO.com redaktore stāsta: “Svarīgi, lai bērnu kājas ziemā būtu siltas, taču arī apavu dizainam jābūt pievilcīgam. Šo bērnu apavu dizaina detaļas ir īpaši rūpīgi pārdomātas, apaviem ir neslīdoša zole un tie ir pieguļoši. Turklāt, “Scandinavian Outdoor Group” žūrijas dalībnieki bija pārsteigti par apaviem: "Vecākiem, kuri vēlas saviem bērniem ekskluzīvu apģērbu, šie Somijas bērnu zīmola “Reima” ziemas apavi patiks tāpat kā žūrijai."

 “Reima” ir Somijas vadošais tikai bērniem paredzēts aktīvo apģērbu zīmols. Uzņēmumam ir vairāk nekā 75 gadu pieredze izturīgu apģērbu radīšanā jebkuriem laikapstākļiem. “Reima” ir īpaši labi pazīstams zīmols pateicoties funkcionāliem bērnu apģērbiem, un godalgotie “Megapito” ziemas zābaki ir vēl viens lielisks zīmola ūdensizturīgās un elpojošās “Reimatec” tehnoloģijas piemērs. Ir pierādīts, ka ūdensizturīgi zābaki saglabā siltumu līdz -30 °C (-22 °F), bet tie ir viegli un elastīgi, un tos valkājot bērni var būt aktīvi. Apaviem ir iešūta jauna zole, kuras pamatā ir “Vibram Traction Lug Technology”, kas nodrošina augstākās klases saķeri, lai palielinātu drošību. “Reima” apavu kategorijas vadītājs Rakijs Zambrano ir gandarīts par šīm uzvarām: “Pilnīgi jauna veida produktu radīšana vienmēr ir aizraujošs un pārdrošs ceļojums nezināmajā. Esam ļoti priecīgi pa to, ka saņēmām šos apbalvojumus, kas liecina, ka mūsu apavu izstrādājumu attīstības darbi notiek ātri un perspektīvi. Izstrādājot “Megapito” apavus, mūsu komanda vēlējās radīt modernus, greznus, īpaši siltus apavus, kurus var viegli uzvilkt, tie ir funkcionāli, droši un universāli. Pašlaik “Megapito” ir ilgtspējīgāka izvēle nekā jūsu vidējie ziemas zābaki.

„Megapito” apvieno arktisko siltumu un nepārspējamu saķeri

 “Reima” ir cēlusies no aukstajiem ziemeļiem, tāpēc “Megapito” zābaki ir izstrādāti un pārbaudīti, lai izturētu aukstumu līdz ļoti zemai temperatūrai -30 °C (-22 °F). Lai to panāktu, galos tiek izmantota 400 g “Primaloft” izolācija “Gold Insulation Eco” (no 90% pārstrādātās šķiedras).

Aukstā vide bieži vien ir slidena, un, tā kā “Reima” prioritāte ir bērnu drošība, liela nozīme ir zolei. “Megapito” apavos jaunā “Vibram Traction Lug” tehnoloģija nodrošina par 25% labāku saķeri salīdzinājumā ar parastajām zolēm. Unikālas 3D piramīdas formas, kas atkārtojas vilces uzgaļu malās, ievērojami palielina saskares laukumu ar zemi, tādējādi tiek nodrošināta labāka saķere ar visām virsmām. Šo tehnoloģiju izmanto, piemēram, skrējēji, kas skrien sarežģītā vidē.

Viedie risinājumi, kas palīdz saglabāt pēdas sausas

Apavu iekšpusē ir ūdensizturīga, elpojoša membrāna. Tomēr ar to vien nepietiktu, lai slapjos un sniega apstākļos pēdas paliktu sausas. Tiešās iesmidzināšanas procesa tehnika ļāva “Reima” izveidot redzami paaugstinātu PU starp zoles malu un tādējādi apstrādāt mazāk šuvju augšdaļā, kas uzlabo aizsardzību pret ūdeni.

Tomēr apavu zole saglabāja savu elastību, pateicoties zoles viedajai rievas struktūrai.

Videi draudzīga izvēle

Papildus 90% pārstrādātai izolācijai, “Megapito” apaviem ir arī citas videi draudzīgas īpašības: tiešās iesmidzināšanas procesa zole nozīmē, ka apavus var izgatavot ar daudz mazāku līmes daudzumu. Tie nesatur dzīvnieku izcelsmes detaļas vai materiālus, tāpēc apavu stils ir draudzīgs vegāniem. Lai uzlabotu iekšējās ūdensizturīgās membrānas funkciju, papildu aizsardzība pret ūdeni un netīrumiem tiek nodrošināta uz augšējā auduma, pārklājot izturīgu ūdeni atgrūdošu (DWR) pārklājumu bez fluorogļūdeņražiem.

Apavi “Megapito” radīti 2022.-2023. gada rudens/ziemas sezonai un veikalos nonāks 2022. gada septembrī. Šie lieliskie apavi ir pieejami četrās nenovecojošās krāsās – dzeltenā, zilā, sarkanā un melnā, ar viedām detaļām, kuras var viegli regulēt un tie būs pieejami bērniem no 28. līdz 38. izmēram.

Jautrs somu fakts:

"Pito" somu valodā nozīmē saķeri. Nosaukums "Megapito" var tikt tulkots kā super saķere, kas nozīmē, ka apavi ir ārkārtīgi labi un kvalitatīvi.

 

Ja vēlaties iegūt vairāk fotoattēlu un informācijas, sazinieties ar “NN”

 

PAR „ISPO“ BALVU

Katru gadu izcilākie sporta preču nozares produkti saņem “ISPO” balvas. Neatkarīgi un starptautiski eksperti pēc noteiktiem kritērijiem vērtē vairākus simtus pieteikumu. Šī augstākās klases produktu izvēle ir apsveicams orientēšanās rīks visai sporta nozarei un palīdz mazumtirgotājiem veikt nākamo pasūtījumu. Tas arī palīdz patērētājiem atrast ideālus produktus. “ISPO” balva ir kļuvusi par sporta preču biznesa kvalitātes zīmogu un palielina atpazīstamību.

“ISPO” balva ir labākais sports, rītdienas izstrādājumi.

https://www.ispo.com/en/awards/ispo-award

 

PAR „SCANDINAVIAN OUTDOOR“ BALVU

Konkursu “Scandinavian outdoors“ balvas saņemšanai organizē grupa „Scandinavian outdoor“ kopš 2005. gada un tās mērķis ir atbalstīt produktu un dizaina inovācijas no Skandināvijas un reklamēt jaunu dalībnieku produktus. Starptautiska žūrija apbalvo labākos produktus pēc to funkcionalitātes, kvalitātes, inovācijām, dizaina un ilgtspējības. Katru ziemas un vasaras sezonu tiek nominēti 30 “Scandinavian Outdoor Group” zīmolu produkti, kas sacenšas par “Scandinavian Outdoor” balvu https://scandinavianoutdooraward.com/

 

 

Par „Reima“ īsumā

 “Reima” ir pasaulē vadošais bērnu aktīvo apģērbu zīmols. “Reima”, kas dibināta 1944. gadā Somijā, strādā aptuveni 500 cilvēku. Uzņēmuma apgrozījums 2020. gadā sastādīja 122 milj. eiro. “Reima” produkti un somu Baby Box risinājumi ir pieejami vairāk nekā 70 valstīs. “Reima” misija ir sagatavot laimīgu, aktīvu bērnu paaudzi, sagatavot viņus nākamajai pasaulei. Mūsu dizaina principi ir inovācijas, funkcionalitāte, drošība un jauns somu dizains. Apģērbu apstiprināja pasaules stingrākie pārbaudītāji: bērni. Lasiet vairāk:

www.reima.com

Tāpat lasiet