Radās jautājumi?+37163898865
2022-05-13

"Reima" apģērbi, kuriem vienmēr atradīsies vieta katra aktīva un stilīga bērna skapī

Lai palīdzētu atbildēt uz māmiņām bieži vien ārkārtīgi sarežģīto jautājumu par pareizu apģērbu izvēli bērniem, esam izcēluši 3 galvenos apģērbus, par kuriem nevajadzētu šaubīties. Vienlaikus aplūkosim, ko savā sortimentā piedāvā Reima - ražotājs, kas gandrīz ikvienam, kurš audzina bērnus, uzreiz raisa asociācijas ar kvalitāti, izturību un modernu stilu.

Neatkarīgi no tā, vai esat sieviete, kam jaunas kleitas vai kurpju pāra meklējumi ir atpūta, vai pārvaldāt savu garderobi saskaņā ar tā saukto "kapsulas" principu, koncentrējoties uz dažiem pamata apģērba gabaliem, kas der visam, mums nav šaubu, ka apģērbs bērniem (protams, ja jums ir pēcnācēji) ir ne tikai vājība, bet arī sagādā ne mazumu galvassāpju. Acis un sirds priecājas, kad ir izveidota ideāla kombinācija, tāpat kā veselais saprāts - zinot, ka bērns ir ģērbts tā, lai lietus, aukstums vai vējš nevarētu sagādāt nepatīkamus pārsteigumus bērna veselībai vai kļūt par šķērsli izklaidei ārā. Lai palīdzētu atbildēt uz māmiņām bieži vien ārkārtīgi sarežģīto jautājumu par pareizu apģērbu izvēli bērniem, esam izcēluši 3 galvenos apģērbus, par kuriem nevajadzētu šaubīties. Vienlaikus aplūkosim, ko savā sortimentā piedāvā Reima - ražotājs, kas gandrīz ikvienam, kurš audzina bērnus, uzreiz raisa asociācijas ar kvalitāti, izturību un modernu stilu.

1. "Reima" lietus apģērbs bērniem

Palūkojoties uz laika ziņām, ir skaidrs, ja turpināsim gaidīt labus laikapstākļus, nāksies vien sēdēt pie loga. Attiecībā uz bērniem - tas būtu nepiedodami! Galu galā svaigs gaiss ir absolūti neaizvietojams bērnu organismam. No otras puses, aktīvu bērnu nebūs tik viegli noturēt aiz deviņām slēdzenēm. Bērni, neatkarīgi no vēja, lietus vai sniega, steidzas ārā un vēlas izbaudīt visus dabas piedāvātos piedzīvojumus. Augstas kvalitātes Reima lietus apģērbs ir garantija, ka jūsu bērns, neraugoties uz nepatīkamām dabas parādībām, vienmēr jutīsies ērti un varēs izbaudīt aktivitātes, piemēram, periodisku peldi baseinā!

Ja pēc revīzijas savā skapī konstatējat, ka lietus drēbes bērnam ir kļuvušas par šauru vai jūs vienkārši meklējat jaunas, iesakām sekot tālāk sniegtajiem padomiem.

Lietus apģērba izmērs

Ja bērnu apavi var mainīt pat vairākas reizes sezonā (noteiktos posmos bērna pēda, šķiet, aug pa dienām), tad kvalitatīvi lietus apģērbi var kalpot pat vairākus gadus. Tāpēc iegādātajām drēbēm jābūt nedaudz brīvākām. Tas ne tikai ļaus bērnam brīvi pārvietoties, bet jūs arī varēsiet justies droši, ka līdzekļi ir ieguldīti apģērbā, kas derēs vairākas sezonas.

Lai pircējiem, kuri interesējas par bērnu apģērbi un bērnu apaviem, būtu pēc iespējas vieglāk izvēlēties pareizo izmēru, mēs cenšamies norādīt ne tikai ciparus, bet arī precīzus mērījumus. Reima zīmola apģērbi bieži vien ir par vienu izmēru lielāki (šī informācija ir norādīta produkta aprakstā).

Lietus apģērba modelis

REIMA Batans kombinezoni, kas apdrukāti ar rotaļīgiem rakstiem, garantē, ka pat paši mazākie būs droši pasargāti no lietus un vēja, aktīvi rotaļājoties ārpus telpām. Divdaļīgais REIMA Tihku kombinezons nodrošina vēl lielāku kustību brīvību, kas ir svarīgi jau lielākiem bērniem. Vai varbūt krāsaina REIMA Hete 511307B lietus jaka, ko varat kombinēt ar jau esošajām lietus biksēm vai parastām drēbēm (galu galā dažkārt bērni vienkārši vēlas baudīt lietu, mierīgi staigāt un nemaz nedomā vāļāties dubļos)?

Izvēlieties vēlamo lietus apģērba modeli, ņemot vērā bērna vecumu, estētiskos motīvus vai jūsu atvases uzvedību ārā. Piemēram, viengabalains kombinezons vai lietus bikses ar lencēm garantē, ka bērna mugura nekad nebūs kaila, kā tas var gadīties, valkājot atsevišķu jaku.

Svarīgākās lietus apģērba iezīmes

Galvenās lietus apģērba funkcijas ir ūdens un vēja necaurlaidība un gaisa caurlaidība. Uz apģērba etiķetes meklējiet informāciju par auduma ūdenscaurlaidības līmeni (norādīts mm).

- 20 000-5 000 mm - īsām pastaigām ārpus telpām nelielā vai vieglā lietū.

- 5000-8000 mm - efektīva aizsardzība pat tiem, kas lietainā dienā vairāk laika pavada ārā, piemēram, apmeklējot āra bērnudārzu vai kempingā.

- 1 000 mm un vairāk - tā ir garantija, ka jūsu bērns var pavadīt laiku brīvā dabā gandrīz jebkuros laika apstākļos.

 

Kā atšifrēt skaitļus, kas norāda apģērba gaisa caurlaidību?

Apģērbs ar gaisa caurlaidību 3000 g/m2/24 h ir piemērots ikdienas pastaigām nelielā lietū.

Lietus apģērbs ar caurlaidību 5000 g/m2 / 24 h ir lieliski piemērots atpūtai un āra spēlēm.

Ar lietus apģērbu, kam ir visaugstākā gaisa caurlaidība (no 7000 g/m2/24 h), bērns jutīsies komfortabli, aktīvi darbojoties vai pat sportojot.

2. Reima jakas - piesaista ne tikai ar kvalitāti un izturību, bet arī ar praktiskiem dizaina risinājumiem

Reima saviem mazajiem klientiem piedāvā ļoti plašu jaku izvēli, kas piemērota visiem gadalaikiem. Ja meklējat jaku savai atvasei pirmo reizi, mēs nešaubāmies, ka esat tik labi iepazinušies ar šī apģērba izvēles noteikumiem (ūdens un vēja izturība, viegla auduma kopšana, vieglums, noņemama kapuce u. c.), ka paši varētu būt konsultanti, tomēr mēs esam izcēluši dažas nianses, kas, lai gan šķietami triviālas, var kļūt par nozīmīgu izvēles kritēriju.

Divi vienā - jaka un veste

Jaka ir apģērbs, bez kura bērna garderobe ir vienkārši neiedomājama, bet piekritīsies, ka arī vestes ir neaizstājams apģērbs. Papildus visaugstākajiem produktu kvalitātes kritērijiem Reima zīmols veicina arī ilgtspējību. Lielisks piemērs ir vieglā, neitrālas krāsas REIMA Veke jaka, kas, noņemot piedurknes, kļūst par siltu vesti, kas ir neaizstājama mainīgos laikapstākļos, kad šķiet pārāk silts, lai bērnam vilktu jaku, taču bez jakas ārā iet vēl nav iespējams. Šī daudzfunkcionālā jaka ne tikai ietaupīs jūsu naudu un vietu skapī, bet arī palīdzēs jums izvairīties no liekiem pirkumiem. Tas ir īpaši svarīgi tā dēvētās bezatkritumu kustības piekritējiem, kas iestājas pret pārmērīgu patēriņu.

Plašas kabatas arī ir priekšrocība

Katrs bērns ir individuāla personība, bet daži hobiji ir raksturīgi tieši maziem bērniem. Piemēram, krāšanas hobijs. Kur gan drošāk paslēpt uz ceļa atrastu akmentiņu vai jūras krastā sameklētu dārgumu, ja ne jakas kabatās! Vēl labāk, ja kabatām ir aizdare.

Jaka drošībai

Tā nav tikai aizsardzība no sniega, vēja vai lietus. Gandrīz katra Reima jaka vai citi āra apģērbi ir papildināti ar atstarotāju, kas palielina garantiju, ka bērns būs redzams, un tas nozīmē, ka tumsā uz ceļa ir drošāk.

3. Džemperi bērniem: auduma kvalitāte ir vissvarīgākā

Bērnu džemperi ir apģērbs, kas ir tuvu bērna ķermenim un dažkārt mijiedarbojas tieši ar to (bieži bērns neatzīst apakšveļu un velk džemperi tieši uz kaila ķermeņa), tāpēc apģērba sastāvs ir, iespējams, vissvarīgākais kritērijs tā izvēlē. Reima ir ražotājs, kura izstrādājumos netiek izmantotas nekādas kaitīgas vielas, kas varētu negatīvi ietekmēt vidi, jo īpaši bērnu apģērbā. Dabiska, mīksta kokvilna vai, atkarībā no apģērba funkcijas, poliesteris, un citi augstas kvalitātes, droši materiāli: analizējot Reima bērnu apģērbu etiķetes, mēs apsolām, ka varēsiet just sirdsmieru - visas sastāvdaļas ir drošas jūsu mazulim.

Tāpat lasiet