-10 EUR KUPONS grozam no 75 EUR  -15 EUR KUPONS grozam no 100€ -20 € KUPONS grozam no 150€
*Piedāvājums ir spēkā līdz 03.12.2023. AKCIJAS NOTEIKUMI.
Pašlaik sūtījumi var aizkavēties jo ir palielinājies pasūtījumu skaits.
Radās jautājumi?+37163898865
2019-08-05

Kā ienēsāt apavus Birkenstock?

Sarunā par iekārojamākajiem vasaras apaviem neviens nebūs izbrīnīts, ja pieminēsiet Birkenstocks sandales kā vienu no iespējām. Kādēļ? Jo tās ir universālas – piemērotas ceļošanai, izgājieniem pilsētā un pat kopā ar samērā oficiālu vai ikdienišķu apģērbu. Šie apavi ir viena no labākajām izvēlēm vasarai arī tādēļ, ka tie garantē komfortu. Taču ir viens modelis, par kuru ir vērts parunāt vairāk!

Runājot par must have vasaras apaviem, nevienam nebūs nekāds pārsteigums, ja kā vienu no variantiem minēsiet Birkenstock sandales. Kāpēc? Jo tās ir universālas – piemērotas gan ceļojumiem, gan pastaigām pa pilsētu, gan semi-formal vai casual biroja apģērba kodam. Komforts ir vēl viens ļoti svarīgs faktors, kādēļ šīs kurpes tiek klasificētas kā top vasaras apavi. Ir vēl viens faktors, bet par to parunāsim vairāk. Un tas lielais bet, ir ērtība. Birkenstock sandales lielākajai daļai cilvēku ir jāienēsā, kas var ilgt līdz m­ēnesim.

 

Tātad, es arī nolēmu izmēģināt Birkenstock Arizona sandales, panēsāt un paskatīties, vai tās arī man būs ērtas pēc ienēsāšanas.

Pirmkārt, ir ļoti svarīgi izvēlēties pareizo izmēru - kāju pirksti nevar pieskarties apavu sieniņai. Mans izmērs ir 39, izvēlētās Arizonas sandales atbilst izmēram, tādu es arī pasūtīju. Pēc uzmērīšanas vienas pēdas pirksti mazliet pieskārās sieniņai, un 40 izmērs vairs nebija pieejams. Veicu meklēšanu Google un atklāju, ka šādu problēmu var atrisināt, stiprāk pievelkot sandaļu siksnas. Ieteikums darbojās lieliski, apavi stiprāk apvijās ap kāju un kāju pirksti vairs nepieskārās sieniņai.

 

Pirmā uzmērīšana notika mājās, es pastaigāju ar tām 15 minūtes un man sāka sāpēt pēdas. Patiešām grūti noticēt, ka tas tā varētu būt, bet lasot vairāk internetā es sapratu, ka daudziem bija tāpat un ka nevajag sevi spiest apavus valkāt ilgāk, tāpēc pirmā Arizonu uzmērīšana ar to arī beidzās.

 

Otro un trešo reizi es nolēmu sandales uzvilkt garākā braucienā ar automašīnu, uz īsu brīdi apstājoties degvielas uzpildes stacijā vai pie veikala ne ilgāk par 30 minūtēm. Galīgais verdikts – pēdas mazliet jutu, bet tā kā staigāju ļoti minimāli, pēda praktiski nenogura.

 

Ceturtā reize bija mēģinājums braukt uz biroju – tā kā es braucu ar automašīnu, visas dienas staigāšana bija ieplānota minimāli – tikai pa biroju. Dienas beigās pēdas nedaudz sāpēja, bet sandales nevienā vietā kājas neberzēja! Pēc šīs valkāšanas pamanīju, ka sandaļu iekšējās zoles sāka kļūt tumšākas un atstāja manas pēdas formas plankumus. Tas ir pilnīgi normāli, jo iekšzole ir gaiši brūnā krāsā un tad, kad apavs pielāgojas individuāli kājai, tam jāpaliek tumšākam, atstājot „plankumus“ papēža un pirkstu vietās.

 

Piekto reizi ar Arizonām es devos uz veikaliem, kur pavadīju apmēram 4-5 stundas. Pēdas nesāpēja, bet uzberzēju nelielu brūci, vajadzēja uzlīmēt plāksteri. Jāatzīst, ka nevaru teikt, ka kurpes man bija ļoti ērtas - lai gan pēdas nesāpēja, es tomēr jutu tās uz savām kājām, tas mazliet nogurdināja.

Neskatoties uz to, iepriecināja viena lieta - blakus kāju pirkstiem sāku nesajust padziļinājumu iekšzolē, visām Birkenstock kurpēm tādi ir, bet no sākuma tas ir ļoti ciets un diezgan stipri jūtams.

 

Sestā reize bija nedēļas nogales ceļojums uz Nidu - es paņēmu Birkenstock sandales un vēl vienu kurpju pāri, jo domāju, ka tās ienēsāju, un tie vieglam ceļojumam būs ideāli. Diemžēl diemžēl, es nepadomāju, ka abas dienas vajadzēs ilgi staigāt (16km pirmajā dienā un 18km nākamajā dienā), es sapratu, ka vēl neesmu tās ienēsājusi. Pēc pirmās dienas tās uzberzēja divas tulznas uz diviem pirkstiem, bet nākamajā dienā nebija citas izejas, jo cits apavu pāris bija sliktāka izvēle garai pastaigai, tāpēc man bija jāturpina valkāt Birkenstock. Tā kā tulznas atradās diezgan labvēlīgās vietās, nebija tik nepatīkami iet, kā es domāju, un es domāju, ka šī diena bija izrāviens!

Es atgriezos mājās, es atkal izvēlējos sandales braucienam uz veikalu, pēc tam pilnu dienu ofisā, un man jāatzīst, ka Arizona man beidzot ir kļuvušas ērtas! Iekšzolei vēl nav ļoti spilgti tumši plankumi atbilstoši manas pēdas formai, tomēr es domāju, ka kopš šī brīža es tos varu droši valkāt, dodoties jebkur, un ar laiku tās kļūs vēl ērtākas.

 

Rezumējot visu manu un Arizonu „ceļojumu“, nobeigumam vēlos sniegt dažus padomus:

 

  • Pareizam izmēram ir ļoti liela nozīme, lai kāju pirksti nepieskaras apavu sieniņai;
  • Pirmo reizi valkājiet ne vairāk kā 30 minūtes;
  • Labāk ir valkāt biežāk, bet īsāku laiku un ar katru valkāšanu to pagarināt;
  • Nekādā gadījumā jaunu pāri nevajadzētu ņemt līdzi ceļojumā, kur vajadzēs daudz staigāt;
  • Nezaudējiet pacietību, jo šie apavi noteikti ir tās vērti!

Tāpat lasiet