PERPUS: nuolaidos visoms žiemos prekėms!
Pasiūlymas galioja viskam šiame kataloge*
TIKRINTI PASIŪLYMĄ
Radās jautājumi?+37163898865
2022-05-17

DIADORA „BREAKFAST PACK“

Pagājušā gada nogalē slavenais itāļu zīmols DIADORA iepazīstināja ar savu ļoti atzinīgi novērtētu kolekciju, kas iecerēta kopā ar Hasbro un kuras dizainu veidojis talantīgais Leo Colacicco. Šodien LC23 dibinātājs un aprīkojuma ražotājs DIADORA atklāj jauno sadarbības projektu „Breakfast pack“, kas godina Puglia dizainera iecienītākās Kellogg's pārslas.

Radīti Itālijā un uzticīgi Leo Colacicco stilam, šīs kolekcijas trīs ekskluzīvie modeļi ir izgatavoti no augstākās kvalitātes materiāliem, un tiem ir pievilcīgs izskats, kas ir gan moderns, gan unikāls.

 

Īpašās N9000 ir iedvesmojušās no leģendārajām Froot Loops graudaugu pārslām. Tās ir krāsainas un izmanto vairākus materiālus, to augšdaļa apvieno sarkanu elpojošu sietiņveida materiālu apavu sānu daļā, rozā perforētu zamšādu purngala daļā, gaiši rozā ādas logotipu sānos un melnu zamšādas purngala un papēža daļu. Izskatu papildina zaļi zamšādas laukumi, zila un violeta papēža augšdaļa un oranžā krāsa šņoru daļā. Dzeltenie akcenti apavu purngalā un krēmkrāsas mēlīte apaviem piešķir eleganci. Apavu pamatā ir gandrīz balta starpzole un balta ārējā zole.

 

Kolekcijā ir iekļautas 2 Mi Basket Row Cut versijas. Viens pāris godina „Coco Pops“, bet otrs slavenās „Frosties“.

 

Pirmās ir galvenokārt veidotas no augstākās kvalitātes zamšādas. Apvienojot iepakojuma un brokastu pārslu krāsas, šajās Mi Basket Row Cut „Coco Pops“ apvienojas šokolādes brūnā krāsa purngalos un balti graudainajā ādas mēlītē, šokolādes piena brūnā šņoru daļā un dzelteni laukumi. Dizainu papildina gaiši rozā „zemeņu piena“ logotips sānos un elektriski zils papēža pārklājums ar sarkanu laukumu. Melnā krāsa, kas izvēlēta šuvju detaļām pie papēža un mēlītes, piešķir interesantu kontrasta pieskārienu. Zole balstās vaniļas piena krāsas starpzolē un zemeņu piena krāsas ārējā zolē.

 

Tāpat kā „Coco Pops“, arī Mi Basket Row Cut „Frosties“ sastāv no baltas ādas purngala un mēlītes. Balta āda ir atrodama arī apavu aizmugurējā daļā. Neilona daļas piešķir dizainam jauku, drosmīgu pieskārienu, karaliski zilā krāsa un oranžais zamšādas logotips ir atsauce uz mītisko Frosties tīģeri. Pelēka zamšādas apavu priekšdaļa, melna zamšādas daļa pie šņorēm un zīmola logo sarkanā krāsā veido apavu koptēlu. Apavu pamatā ir krēmkrāsas starpzole un pelēka ārējā zole.

 

Visi 3 pāri tiks piegādāti ar papildu šņoru komplektiem un pieskaņotās kastēs.

 

Tāpat lasiet