FINAL SALE!
  Piedāvājums ir spēkā šajā katalogā. Atlaides ir spēkā tikai reģistrētiem Open24 Club biedriem, līdz 05.02.2023 (ieskaitot)*
Pērc tagad
Radās jautājumi?+37163898865
2020-04-14

Ar pavasara krāsām nokrāsojusies SS20 REIMA kolekcija

Pavasaris ir paredzēts nepārtrauktiem piedzīvojumiem un atklājumiem - tiklīdz gaiss kļūst siltāks, bērni pagalmā pavada daudz vairāk laika nekā aukstajā ziemas laikā, tāpēc tiešām ir svarīgi parūpēties par pareizo apģērbu.

Laika apstākļi joprojām ir diezgan mainīgi, bieži vējaini un lietaini, tāpēc vēlaties, lai apģērbs būtu ne tikai vēja, bet arī lietus izturīgs. Labi pazīstamam Skandināvijas zīmolam REIMA šādos laika apstākļos tiešām ir ko piedāvāt bērniem - mēs izvēlējāmies ne tikai jaku, bikses, bet arī ūdens apavus, sporta apavus un cepuri - viss komplekts ir lieliski pielāgots mainīgajiem un bieži vien pārsteidzošajiem laikapstākļiem. REIMA varat atrast veikalā open24.lt - ļoti ērti ne tikai atrast sev patīkamus modeļus, bet arī drošāk iepirkties tiešsaistē.

Mēs sākam savu pavasara kombināciju ar jaku. Kad gaiss kļūst siltāks, negribas ģērbt bērnu ne pārāk silti, ne pārāk auksti, tāpēc bieži rodas jautājumi par to, kādu jaku izvēlēties. Es izvēlos vēja necaurlaidīgu un ūdensnecaurlaidīgu jaku - ar to nebiedē ne vēsāks vējš, ne biežais lietus.

REIMA Hete jakas unikalitāte:

- Rotaļīgs un ekskluzīvs dizains - bērniem tas ļoti patīk.
- Viegli kombinējama ar citām drēbēm un apaviem.
- Jakas materiāls ir izturīgs gan pret vēju, gan pret ūdeni, kas ir ļoti aktuāli pavasarī, kad gaiss ir diezgan mainīgs.
- Jakas materiāls ir arī izturīgs pret netīrumiem, tāpēc tas ir viegli tīrāms.
- Visas šuves ir ūdensnecaurlaidīgas.
- Ir divas ietilpīgas kabatas.
- Ar kapuci, kas ir viegli noņemams.
- Elastīgi piedurkņu gali.
- Mitrumizturība līdz 8000 mm.
- Gaisa caurlaidība 3000 g/m2/24 stundas.

Kāds pavasaris bez ūdensnecaurlaidīgām biksēm! Bērniem nekas nerada vairāk prieka, kā lēcieni pirmajās pavasara peļķēs, tāpēc ar ūdensnecaurlaidīgām biksēm šādi piedzīvojumi tiešām nav briesmīgi, un katra mamma var būt mierīga, ka bērns nesaslaps un mājās atgriezīsies sauss. Šādas bikses Adelei patīk valkāt ne tikai pavadot laiku ārā, bet arī dodoties uz bērnudārzu - tās ir ne tikai ērtas, bet arī ļoti praktiskas.

REIMA Lammikko ūdensnecaurlaidīgo bikšu unikalitāte:


- Jautras un rotaļīgas krāsas.
- Materiāls ir ūdensnecaurlaidīgs ar noslēgtām, ūdensnecaurlaidīgām šuvēm
- Pats materiāls ir elastīgs, tāpēc bērnam tas ir patiešām ērts un patīkams.
- Ir regulējamas lences, tāpēc bikses aug kopā ar bērnu.
- Uz biksēm ir atstarojošas detaļas, kas ir aktuāli bērniem pavasarī, kad viņi ilgāk pavada laiku pagalmā.
- Noņemamas elastīgas kāju cilpas, tās ir ļoti ērtas, lai bikses nepaceltos uz augšu.
- Mitrumizturība līdz 8000 mm.

Izvēloties pavasara apģērbu bērnam, svarīgi neaizmirst par ūdens apaviem - rotaļīgi krāsaini ūdens zābaki var būt ne tikai praktiska izvēle lietainās pavasara dienās, bet arī kļūt par lielisku akcentu saulainās dienās.

REIMA Taika gumijas apavu unikalitāte:

- Dizains - patiešām ļoti lielisks un ekskluzīvs dizains, pateicoties kuram gumijas zābakus var valkāt ne tikai lietainās pavasara dienās, bet tie arī lieliski iederas saulainās dienās.
- Ar gaismu atstarojošām detaļām.
- Ūdens zābaki ar iekšējo kokvilnas oderi, tāpēc pēdas nesvīst, tās lieliski jūtas zābakos.
- Izņemama Reima® iekšzole ar „Happy Fit” lineāla zīmējumu.
- Vulkanizēta gumijas zole - neslīdoša, droši lēkāt pa dažādām virsmām.
- Zābaki satur 40% dabisko kaučuku.

Pavasarī bērniem ir ļoti jautri skriet ar sporta apaviem, taču, tos izvēloties, ir arī svarīgi pārliecināties, vai tie ir ūdensizturīgi - lietainas dienas gadās diezgan bieži, tāpēc vienmēr esam mierīgi, ka bērna kājas paliks sausas.

REIMA Keveni sporta apavu unikalitāte:

- Šie sporta apavi ir ūdensnecaurlaidīgi, tāpēc ir patiešām droši, ka mitrā laikā bērna kājas bērnudārzā vai skrienot pagalmā nekļūs slapjas.
- Ar lipekļiem var viegli atvērt un piestiprināt, tāpēc bērnam ir ērti pašam uzvilkt sporta apavus.
- Reima® padas iš termoplastinės gumos su "Happy Fit" vidpadžiu – neslystantys, saugūs lakstyti po įvairius paviršius. - Reima® termoplastiskā zole ar „Happy Fit” iekšzoli - neslīdoši, droši uz jebkurām virsmām.
- Lielisks dizains, tāpēc apavus var viegli kombinēt ar dažādiem tērpiem.
- Gaismu atstarojošas detaļas nodrošina redzamību tumsā.

Tā kā gaiss kļūst siltāks, ir svarīgi neaizmirst cepuri - tā ne tikai papildina pavasara kombināciju, bet arī lieliski aizsargā ausis no vēja. Mēs izvēlējāmies REIMA Lahti cepuri vairāku iemeslu dēļ - stilīga, viegli kombinējama, ērta un jauka.

REIMA Lahti cepures unikalitāte:

- Krāsas - jaukas, siltas, viegli kombinējamas un piemērotas visam.
- Ausu zonā starp pamatmateriālu un oderi ir iešūts speciāls vēja necaurlaidīgs materiāls, lai mazo ausis pasargātu no vēja.
- Kokvilna, tāpēc to ir jauki valkāt.

Mēs jau paspējām izmēģināt šo REIMA kombināciju mainīgajos pavasara laika apstākļos - gan lietus laikā, pie stipra vēja un saules - iespaidi ir vislabākie! Tā ir praktiska un ērta izvēle, kas vispār neierobežo bērna kustības un dod viņam īstu pavasara brīvību - netraucē lēkāt pa peļķēm, skriet vieglā lietū vai ķert vēja brāzmas.

Tāpat lasiet