Radās jautājumi?+ 371 6610 0918

Filtrai


Bisgaard bērniem

Filtrai Kārtot pēc

Kārtot pēc


BISGAARD KURPES UN ZĀBAKI MEITENĒM UN ZĒNIEM

Bērnu kurpes un zābaki zēniem un meitenēm ir izgatavoti, ņemot vērā ērtumu un kvalitāti. Daudzie un dažādie kurpju un zābaku veidi ir pieejami daudzos unikālos, pārdomātos un fantastiskos klasiskos dizainos gan meitenēm, gan zēniem. Šis iedvesmojošais dizains sākas ar apavu iekšpusi, un tas tālāk izpaužas apavu ārpusē. Apavi ir izgatavoti no dabiskiem materiāliem un tā, lai tie būtu pietiekami ērti, lai tos valkātu un tajos pārvietotos.

Bisgaard vienmēr tiek izgatavotas no dabīgiem materiāliem. Īstas ādas kvalitāti var gan redzēt, gan sajust. Zoles un lietus zābaki ir izgatavoti no elastīgas gumijas. bisgaard kurpes un zābaki ir izgatavoti no 100% īstas teļādas.

DABISKAS KVALITĀTES MATERIĀLI

Āda pavisam noteikti ir labs materiāls daudzu lietu, tostarp apavu, izgatavošanai. No tās izgatavoti apģērbi un apavi ir gan ilgi valkājami, gan izturīgi. Ja ādas apavi tiek atbilstoši izmantoti un kopti, tie Jums var kalpot vairākus gadus un pasargāt Jūs gan no vēja un dažādiem laika apstākļiem, gan zemām temperatūrām. Turklāt āda ir elastīgs materiāls, un tādējādi tā ir ideāli piemērota kurpju un zābaku izgatavošanai, jo tā stiepjas un pielāgojas pēdas formai. Elastība nozīmē to, ka kurpes un zābaki ir ērti gan valkāšanai, gan, lai ar tiem pārvietotos. Pēdām nepieciešama veselīga vide un atbalsts, vienlaikus nodrošinot gaisa caurlaidību un pēdas spēju attīstīties. Āda ir lielisks materiāls mūsu kurpju un zābaku izgatavošanai, jo tā nodrošina abas iepriekšminētās īpašības.

DĀŅU DIZAINS

bisgaard iespējams iegādāties jebko – sākot no mazuļu apaviem, rīta kurpēm un laiviņām, līdz pat zābakiem, kurpēm un lietus zābakiem. Visi šie apavi zēniem un meitenēm ir ieturēti fantastiskā dizainā, galveno uzmanību vēršot uz kvalitāti un ērtumu.

Tā kā ikviens bērns ir unikāls, tādiem būtu jābūt arī to apaviem. bisgaard bērnu apavi ir tikuši izstrādāti, galveno uzmanību pievēršot detaļām. Nav neviena nošuvuma vai krāsas, kas būtu izvēlēta nejauši. Ikvienai apavu daļai ir noteikta funkcija attiecībā uz apavu piegulšanu pēdai, ērtumu un dizainu.

Apavu aizdares veids, zoles biezums un izmantotie materiāli ir tās lietas, kurām ir liela nozīme attiecībā uz to, lai dažāda veida apavi bērnam derētu atbilstoši. Tādēļ tās ir būtiskas visa apavu dizaina sastāvdaļas, tādējādi ikvienam apavu pārim ir ne tikai lieliskas funkcionālās, bet arī praktiskās īpašības un jauks vispārīgais izskats.

Kvalitāte ir īpašība, kuru ne tikai nepieciešams sajust. bisgaard bērnu apavos tas ir arī redzams. Mēs izgatavojam dažāda izmēra kurpes un zābakus zēniem un meitenēm, un mūsu ražotie apavi būs piemēroti jebkurai gaumei un stilam. Mūsu kurpes un zābaki ir tikuši izstrādāti, ņemot vērā turpmākās un dažādās sezonu tendences un modi.