-10 EUR KUPONS grozam no 75 EUR  -15 EUR KUPONS grozam no 100€ -20 € KUPONS grozam no 150€
*Piedāvājums ir spēkā līdz 03.12.2023. AKCIJAS NOTEIKUMI.
Pašlaik sūtījumi var aizkavēties jo ir palielinājies pasūtījumu skaits.
Radās jautājumi?+37163898865

Biomecanics bērniem

filtri

  • Izmērs
  • Īpašības
  • Krāsa
  • Cena
KĀRTOT PĒC filtri

KĀRTOT PĒC


Uzņēmums Biomecanics sadarbībā ar Valensijas Biomehānikas institūts (IBV) ir radījis apavus, ņemot vērā faktu, ka rāpošana un staigāšana ir viens otru savstarpēji papildinoši un būtiski pārvietošanās veidi tiem, kuri mācās staigāt. Ar atbilstošiem apaviem bērni iemācās staigāt bez palīdzības.

Bērni nesāk staigāt tūlīt pēc tam, kad pārtrauc rāpot. Tas ir dabisks process.  

Progress ir aktīvs, līdz bērns ir spēris pirmo soli. Līdz tam bērns rāpo un staigā – atkarībā no tā, ko tas attiecīgajā brīdī vēlas. Ja bērns jūtas par sevi pārliecināts, tas staigā, taču, ja bērnam šķiet, ka tas varētu pakrist, tas rāpo. Abi pārvietošanās veidi ir atbilstoši, un bērns var izvēlēties tam visērtāko pārvietošanās veidu.

Šī procesa laikā bērna pirmajiem apaviem ir ļoti liela nozīme, jo tie tieši spēj ietekmēt pēdas attīstību. Tā vietā, lai ierobežotu bērna kustības, apaviem vajadzētu stimulēt pēdas dabisku un veselīgu attīstību.

Pāreja no rāpošanas uz staigāšanu ir dabisks process, kura laikā bērns gūst pārliecību par sevi, un tā muskuļi un kauli kļūst stiprāki.

Šī procesa laikā bērns rāpo vai pārvietojas, turoties pie dažādiem priekšmetiem, līdz tas sper pirmos drošos soļus.

Šī procesa laikā apaviem ir būtiska nozīme.

  • Tā vietā, lai ierobežotu bērna kustības, apaviem vajadzētu stimulēt pēdas dabisku un veselīgu attīstību.
  • Apaviem jāstimulē bērna spēja staigāt neatkarīgi.

Uzņēmums Biomecanics ir apvienojis visjaunākās tehnoloģijas un bērna pēdas dabiskās pareizās attīstības iezīmes, kam par pamatu ir evolūcija. Uzņēmums nodrošina bērnam vislielāko iespējamo brīvību, drošību un ērtumu visās tā augšanas stadijās.