Radās jautājumi?+37163898865

ALTERCORE

filtri

  • Izmērs
  • Savybės
  • Krāsa
  • Cena

Altercore vēsture

Altercore pastāv kopš 2014. gada, taču tā radīšanas ideja meklējma 90. gados, kad zīmola dibinātājs uzsāka zābaku ražošanu Polijā. Viņa vadītais zīmols Heavy Duty, tolaik bija jaunu un neatkarīgu cilvēku apavu tirgus līderis.

Izvēle ražot zābakus nebija nejauša. Gdaņskā izaugušais Altercore zīmola vadītājs pieredzēja vērienīgus strādnieku streikus, kuri cīnījās par savu brīvību uz industriālās ražošanas fona. Tieši Gdaņskas kuģu būvētavas zālē notika neaizmirstami rokkoncerti. Šie vēsturiskie mirkļi pamudināja viņu sākt savu piedzīvojumu apavu ražošanas nozarē un piedāvāt ikoniskus, iepriekš nepieejamus zābakus arī Polijā.

Šobrīd jaunizveidotais Altercore zīmols izceļas ar nepieradinātu dizainu, kas uzsver tā rūpniecisko, kuģu būves atmosfēru. Ražotajiem zābakiem ir pievienojušies arī ādas zābaki, vulkanizētas kedas un Animal Friendly līnijas apavi no augstas kvalitātes sintētiskiem materiāliem. Lielākā daļa produkcijas tiek ražota Gdaņskas apkārtnē. Altercore pārstāv autentiskas vērtības, kas atklājas unikālā augstas kvalitātes apavu stilā.