Mums jau 14 gadi! Īpaša cena lielākajai preču daļai un 41% atlaide otrajai precei*
*Piedāvājums ir spēkā tikai šajā katalogā esošajām precēm līdz 25.04.2021 (ieskaitot).
Radās jautājumi?+37163898865

filtri

 • Izmērs
  Apavi
  36 37 43 44 45
 • Krāsa
 • Cena
  No:
  Kam:

ADIDAS

filtri Kārtot pēc

Kārtot pēc2000px-Adidas_Logo-minAdidas
Originals ir pamata dzīvesveidu raksturojošs zīmols ar sportisku niansi. Balstoties uz pamatprincipu „Celebrate Originality” [no angļu val. – „Esiet oriģināli!”], šis zīmols apzinās tā sportisko raksturu un apvieno to ar moderno stilu, tādējādi iedvesmojot ikvienu tā ikdienas gaitās. Adidas Originals, kuru simbolizē klasiskās āboliņa lapas logo, kas pirmo reizi tika ieviests 1972. gadā, jau vairāku desmitu gadu garumā ietur sporta apģērbu un apavus klasiskā ikdienas stilā.

Adidas Originals pamatā ir Adidas bagātā sporta vēsture, kas vērojama tā dizainos, kuri liecina par īpašu priekšrokas došanu modei, kas bija populāra laika posmā no 1940. līdz 1980. gadam. Adidas, kas bija atpazīstams pēc tā ikoniskā āboliņa lapas logo, kā galveno zīmolu izvēlējās ne tikai vadoši sportisti, bet arī vispopulārākie mūziķi. Bobs Mārlijs pastāvīgi bija redzams savos Adidas sporta apavos, savukārt Run D.M.C Adidas Superstar modeļa sporta apavi kļuva par neatņemamu šīs grupas stila daļu. Šis praktiski nemanāmais tehniskā dizaina un ikdienas stila apvienojums ir palīdzējis nostiprināt Adidas Originals zīmola statusu.

Adidas Originals cenšas atdzīvināt zīmola klasiskos dizainus, kas nozīmē to, ka ikvienam objektam ir savs stāsts un vēsture – sākot no modeļiem Superstar, līdz Stan Smith un Samba. Adidas Originals zīmols saglabā savas vēsturiskās tradīcijas, lai atspoguļotu tā vēstures mantojumu modernā stila dizainos. Unikālais klasiskais un stilīgais Adidas Originals zīmols ir tā pašizteiksmes veids.

Kādreiz tik inovatīvais, pašlaik klasiskais un vienmēr autentiskais Adidas Originals zīmols liecina par visbagātīgāko sporta mantojumu un ielu stila ilgtspējīgumu. Zīmola galvenais mērķis ir izstrādāt apavus, kas ir ērti Jūsu pēdām nevis sagādā neērtības, tādējādi palīdzot Jums sasniegt visaugstāko rezultātu un nodrošinot komfortu.

 Adidas front